Burģis zaudē Krievijas galda tenisistam Smirnovam un dalību olimpiskajās spēlēs beidz otrajā kārtā

z/a BNS
12:41, 29. jūlijs 0

RĪGA, Jūl 29, BNS - Latvijas galda tenisists Matīss Burģis svētdien Londonā cieta neveiksmi olimpisko sacensību otrās kārtas cīņā pret Krievijas pārstāvi Alekseju Smirnovu un beidza dalību spēlēs, ieņemot dalītu 33. vietu, liecina organizatoru informācija.

Liepājnieks Burģis pasaules rangā krietni augstāk esošajam Smirnovam zaudēja četros setos ar 0:4. Pa setiem Smirnovs, kurš pasaules rangā ir 46. vietā, uzvarēja ar 11-5, 11-5, 11-4, 11-9. Sīvākā spēkošanās bija ceturtajā setā, kurā Burģis spēja gūt piecus punktus pēc kārtas un uz brīdi izvirzīties vadībā, tomēr krietni pieredzējušākais 34 gadus vecais Smirnovs beigās nospēlēja labāk un par 12 gadiem jaunākajam Burģim, kurš pasaules rangā ir 106. vietā, sagādāja zaudējumu.

Jau ziņots, ka sestdien pirmajā kārtā Burģis, kurš ir pirmais Latvijas tenisists, kurš piedalās olimpiskajās spēlēs, grūtā cīņā ar 4:3 uzvarēja kanādieti Pjēru Liku Insu. Pirms olimpiskajām spēlēm Burģa minimālais mērķis bija tikt pie vismaz vienas uzvaras, ko sportists arī izpildīja.

Smirnovs trešajā kārtā tiksies ar pasaules ranga otrā desmita spēlētāju Honkongas galda tenisistu Dzjanu Tiaņji. Galda tenisa sacensības sākās ar priekšsacīkšu kārtu, kurā Burģim, kurš olimpiskajā turnīrā bija izlikts ar 45. numuru, spēlēt nevajadzēja. Ar 17. līdz 32. numuru izliktie galda tenisisti pirmo spēli aizvada otrajā kārtā, savukārt 16 galvenie favorīti cīņā iesaistīsies trešajā kārtā un uzreiz pretendēs uz vietu astotdaļfinālā.

BNS, (371) 67088625,

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem