Ziņas

Radeviča ar savu sezonas labāko rezultātu iekļūst tāllēkšanas sacensību finālā

17:09, 25. jūlijs 0

LONDONA, Aug 07, BNS - Ineta Radeviča otrdien Londonas olimpiskajās spēlēs ar savu šīs sezonas labāko rezultātu 6,68 metri iekļuva tāllēkšanas sacensību finālā.

Radeviča kvalifikācijā ieņēma piekto vietu, savukārt otra Latvijas pārstāve Lauma Grīva aizlēca 6,10 metrus un palika ārpus 12 finālistu pulka.

Eiropas čempione un pasaules čempionāta bronzas medaļniece Radeviča labāko rezultātu sasniedza pēdējā trešajā mēģinājumā, bet pirmajos divos aizlēca 6,58 un 6,59 metrus tālu. Latvijas tāllēcēja par četriem centimetriem laboja savu šīs sezonas labāko rezultātu, bet no kvalifikācijas normatīva (6,70 metri) viņa nedaudz atpalika.

Grīvai labākais bija pirmais lēciens, bet nākamajos divos viņa aizlēca 5,96 un 6,08 metrus tālu, paliekot 28. vietā 30 dalībnieču konkurencē. Lai iekļūtu finālā bija nepieciešams vismaz 6,40 metrus tāls lēciens. Grīva ievērojami atpalika no sava šīs sezonas labākā rezultāta (6,67).

Kvalifikācijā labāko rezultātu uzrādīja Lielbritānijas sportiste Šara Proktore, kura aizlēca 6,83 metrus tālu. Kvalifikācijas normatīvu izpildīja tikai četras sportistes, bet pārējās astoņas finālā tika pateicoties nākamajiem labākajiem rezultātiem.

Finālsacensības tāllēkšanā Londonas olimpiskajā stadionā notiks ceturtdien un sāksies plkst. 22.05 pēc Latvijas laika.

BNS, (371) 67088625,

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem