Štrombergs vienīgais no Latvijas pārstāvjiem iekļūst BMX sacensību finālā

17:19, 10. augusts 0

LONDONA, Aug 10, BNS - Māris Štrombergs piektdien Londonas olimpiskajās spēlēs vienīgais no Latvijas pārstāvjiem iekļuva BMX sacensību finālā, kamēr Edžum Treimanim, Rihardam Veidem un Sandrai Aleksejevai sacensības beidzās pusfinālā.

Pekinas olimpisko spēļu čempions Štrombergs pusfinālā pirmajos divos braucienos ierindojās ceturtajās vietās, bet trešajā finišēja otrais, kas viņam savā grupā ar 10 punktiem deva trešo vietu un ceļazīmi uz finālu. Pusfinālā labākais bija Sems Vilogbijs no Austrālijas.

Treimanis un Veide startēja vienā pusfinālā. Treimanis braucienos ieņēma piekto, septīto un otro vietu, bet Veide bija sestais, piektais un septītais. Pirmajā braucienā abi Latvijas sportisti, ne savas vainas dēļ, iekļuva masu kritienā. Treimanis teicami aizvadīja trešo braucienu, tomēr ar otro vietu tajā bija par maz, lai tiktu finālā, jo no kolumbieša Andresa Eduardo Himenesa Saisedu viņš atpalika par diviem punktiem. Treimanis pusfinālā ieņēma piekto bet Veide septīto vietu. Šajā pusfinālā uzvarēja Konorss Fīlds no ASV.

Sandra Aleksejeva savos pusfināla braucienos ierindojās septītajā un divas reizes sestajā vietā, ar 19 punktiem pusfinālā ieņemot septīto vietu. Kopējā vērtējumā viņa olimpiskās spēles noslēdza 13. vietā 16 dalībnieču konkurencē.

Katrā pusfinālā startēja astoņi braucēji, aizvadot trīs braucienus. Finālā iekļuva pa četriem labākajiem ar mazāko iegūto vietu summu.

Fināls vīriešiem sāksies plkst. 18.40.

BNS, (371) 67088625,

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem