FOTO GALERIJAS meklējiet FLICKR

KALENDĀRS/ REZULTĀTI

Latvijas skeletonists Emīls Indriksons otrdien triumfēja Dienvidkorejā notiekošajās Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, kamēr ceturtais bija Dāvis Valdovskis.

Latvijai šī ir piektā medaļa Olimpiādē un pirmā zelta godalga.

Indriksons par uzvarētāju kļuva ļoti pārliecinoši, divu braucienu summa tuvāko sekotāju apsteidzot vairāk par sekundi.

Pirmajā braucienā 52,40 sekundēs un sasniedza labāko laiku, kamēr Valdovskis ar rezultātu 53,06 sekundes bija piektais ātrākais. Savukārt otrajā braucienā Indriksons finišēja pēc 52,26 sekundēm, atkal esot ātrākais, bet Valdovskis ar 53,10 sekundēm bija trešais, kas summā ļāva pakāpties uz ceturto pozīciju.

Sudraba godalga tika Jaroslavam Lavreņukam, kurš čempionam Indriksonam zaudēja 1,01 sekundi, bet pie bronzas tika mājinieks Jonsu Šins, kurš latvietim zaudēja 1,39 sekundes. Valdovskis no tautieša summā atpalika 1,50 sekundes.

Jau vēstīts, ka Latvijas kamaniņu braucēju komanda otrdien stafetē izcīnīja sudraba godalgu.

Margita Sirsniņa, Edvards Marts Markitāns un divnieks Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis finišā 0,829 sekundes zaudēja Itālijas komandai, bet trešo vietu izcīnīja izcīnīja austrieši, kuri no čempioniem atpalika 0,951 sekundi.

Ar vienu zelta, trim sudraba un vienu bronzas medaļu Latvijas izlase nāciju kopvērtējumā ieņem devīto vietu. Pie medaļām kopumā tikušas 29 valstis.